מגיני הוקרה להבעת רגשות

לא תמיד אפשר להביע במלים הכרת רגשי תודה והוקרה, מלים אינן מבטאות תמיד את ההרגשה האמיתית, יש פעמים כשרוצים להביע רגשי אהבה  שקשה להביען במלים.

לצורך זה יש את מגיני ההוקרה אשר באמצעותן ניתן להביע את הרגשות באופן פשוט וברור על ידי כתיבת משפט מתאים או אמרה קולעת ובעת ובעונה אחת גם להעניק מתנה יפה הכוללת מלים ורגשות יחד, המגינים יהיו מזכרת תמידית שתמיד יהיה נעים להיזכר בה. רצוי להתייעץ עם בעלי המקצוע על סוגי המגינים המתאימים לכל אירוע.

מגיני הוקרה – כל הסוגים

ישנם חומרים מגוונים שאפשר להכין מהם מגיני הוקרה, מגינים ממתכת, אקריל ופלסטיק. קריסטל וזכוכית, מגיני הזכוכית הם יפים ואלגנטיים ויש אפשרות לחרוט באופן ישיר על הזכוכית. לפי אותו רעיון יש גם צלחות הוקרה ממתכת או זכוכית וגם עליהן אפשר לכתוב הקדשה והוקרה.

מגיני הוקרה – אות להערכה

מגיני הוקרה באו בעבר להביע הוקרה והערכה גם על גילויי גבורה ואומץ בשדה הקרב . בימינו מגיני הוקרה מעטרים חדרי עבודה ומשרדים על שולחן העבודה, הארון או המדף ומשמשים מקור גאווה לבעליהם.

הזדמנויות וסיבות להענקת מגיני הוקרה

יש סיבות ואירועים שונים להענקת מגיני הוקרה. טקס העובד המצטיין, אירוע לכבוד מנהל הפורש מהעבודה, תחרויות בבית ספר לכתיבת חיבורים, תחרויות אתלטיקה לילדים או מבוגרים, מסיבות לציון אירועים מיוחדים, מסיבות סוף שנה ועוד אירועים שונים ומגוונים. אירועים לציון פרישתם של מפקדים בצבא או עובדים וותיקים במרדי ממשלה וכדו'. לפעמים מעניקים מגיני הוקרה לעובדים ששברו שיא של מכירות, עובד כזה מרגיש שמעריכים את עבודתו והענקת המגן רק תגביר את המוטיבציה שלו להמשך ובנוסף משמש העובד כמודל לחיקוי על ידי העובדים האחרים. מומלץ ביותר שלא להשתמש בהקדשה שבלונית אלא לכתוב הקדשה באופן עצמאי ומקורי שתבטא את רגשות ההוקרה וההערכה.

אפשרויות למגינים שונים

ישנם מגינים המיועדים לתלייה על הקיר ויש מגינים שמוצבים על גבי מעמד להעמדה על השולחן או המזנון. המגינים יכולים להיות עשויים מחומרים שונים , מגיני עץ עם מעמד ממתכת או מגיני זכוכית עם מעמד מעץ וכן להיפך, מגיני העץ עשויים מעץ מהגוני שהוא יותר אלגנטי ומיוחד.כמו כן  ניתן לגוון שילובים שונים.

הגיוון מראה שהושקעה מחשבה בתשורת המגינים דבר המעניק ערך מוסף למגיני ההוקרה.

המגינים העשויים מקריסטל הם המגינים היותר יוקרתיים וגם היותר יקרים וניתן לחרוט עליהם הקדשה ואף תמונה.