קידום אתרים בגוגל – איך להימנע משגיאות נפוצות

קידום אתרים בגוגל מחליף בהצלחה את הפרסום בעיתונות ובטלוויזיה ובדרכים רבות נוספות. במאה עשרים ואחת, כל בעל עסק מבין את החשיבות של קידום אתרים בגוגל. קידום אתרים אורגני בגוגל זהו סוג של קמפיין שיווקי, קמפיין שקט וסולידי, אך לא פחות אפקטיבי מאשר פרסום במדיות אחרות. מנוע החיפוש גוגל משול לקניון גדול והומה אדם, ואתר משול לחנות בקניון. תרצו לשכור חנות בשדרה המרכזית עם חלון ראווה מעוצב ומושך? ודאי שכן. אתר מקודם בגוגל מושך אלפי לקוחות מכל רחבי הארץ וגם בעולם.

קידום בגוגל

קידום בגוגל – מאילו טעויות חשוב להימנע?

קידום אתרים אורגני בגוגל אינו נחשב בגדר הוצאה, אלא השקעה. אל תחסכו בקידום האתר. זוהי השקעה המניבה רווחים יפים.

קידום בגוגל זהו תהליך ארוך העשוי להימשך מספר חודשים ויותר. גם אם לא הגעתם לתוצאות כעבור מספר חודשים, אל תתייאשו, המשיכו לקדם והתוצאות יגיעו.

רבים משקיעים משאבים בעיצוב האתר, באתרי פלאש מתוחכמים ועוד. נכון, נעים לראות אתר מעוצב ויפה, אך למטרת קידום אתרים בגוגל, העיצוב לא יועיל, אולי להפך. העכביש של גוגל הוא רובוט שאינו יודע לקרוא אתרי פלאש. הוא לא יסרוק אותם ולא יקדם אותם.

אסור לחסוך בכתיבת תוכן לאתר. כתיבת תכנים זו אחת הדרכים הפופולאריות של קידום אתרים בגוגל. תוכן מעניין ישאיר את הגולש באתר ותוכן משעמם ירחיק אותו. הרובוט של גוגל סופר כמה זמן נשאר הגולש הממוצע באתר. ככל שהוא נשאר יותר, האתר יתויג כאיכותי יותר ויתקדם בדירוג.

קישורים הן אחת הפעולות האפקטיביות של קידום אתרים בגוגל. אך חשוב לא להוציא קישורים לאתרי ספאם. אם תרבו בקישורים לאתרי ספאם, גוגל יתייג גם אתכם כאתר ספאם ויוריד אתכם בדירוג.

לקדם את האתר במילות מפתח בעלות זנב ארוך. מילים בעלות זנב ארוך הן מילות מפתח הפונות לנישה ייחודית. קידום אתרים בגוגל מתבצע בהתאם למילות המפתח, אם תזלזלו במילים בעלות הזנב הארוך, תפסידו לקוחות טובים ורבים.

אל תקדמו את האתר רק במילות מפתח בודדות. כדי למשוך תנועה רבה לאתר יש לבצע קידום אתרים בגוגל במספר רב של מילות מפתח מתאימות. ליצירת קשר לקידום האתר – היכנסו